Sobota, 15 maja 2010
relaksik:)
leniwe kręcenie w miłym towarzystwie. Końcówka trochę bardziej na ostro w ramach przedturniejowej rozgrzewki
- DST 47.10km
- Teren 4.30km
- Czas 02:28
- VAVG 19.09km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 14 maja 2010
Sieraków
dzisiejszy wyjazd był na sporym ryzyku ale szczęście dopisało. Powrót w lekkiej mżawce, która 10 minut po powrocie zakończyła się mega deszczem
- DST 42.05km
- Czas 02:08
- VAVG 19.71km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 13 maja 2010
przed pracą
udało się wrócić tuż przed ulewą:)
- DST 21.76km
- Czas 01:09
- VAVG 18.92km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 11 maja 2010
przed pracą
- DST 25.13km
- Czas 01:20
- VAVG 18.85km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 10 maja 2010
Sieraków
ciepło i słonecznie ale bardzo wietrznie. Prognozy się nie sprawdziły, padało dopiero wieczorem:)trochę ciężko się kręciło po absorbującym tenisowo weekendzie
- DST 43.34km
- Czas 02:04
- VAVG 20.97km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 9 maja 2010
rozgrzewka
jednak nie padało, przyjemny wyjazd. Rozgrzewkowo nader efektywnie:)
- DST 50.71km
- Czas 02:30
- VAVG 20.28km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 8 maja 2010
rozgrzewka
świetna pogoda, wiatr umiarkowany, słońce, ciepło. Dobry trening przed turniejem
- DST 40.86km
- Czas 02:03
- VAVG 19.93km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 7 maja 2010
przed pracą
ciepło ale deszczowo
- DST 25.57km
- Czas 01:20
- VAVG 19.18km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 5 maja 2010
przed pracą
ciąg dalszy delikatnego kręcenia z uważną obserwacją bolącego kolana. Na rowerze szczęśliwie zdecydowanie mniej boli
- DST 39.03km
- Czas 02:07
- VAVG 18.44km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 4 maja 2010
Sieraków
znowu w deszczu. W dodatku przenikliwie zimno, poniżej 10 stopni. Po wczorajszym tenisowym dniu miałam ochotę na dłuższą wycieczkę, ale niestety trochę bolało mnie kolano - w sumie kiepska pogoda wyszła mi pewnie na zdrowie, odpocznę
- DST 44.77km
- Czas 02:14
- VAVG 20.05km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


