Wtorek, 4 maja 2010
Sieraków
znowu w deszczu. W dodatku przenikliwie zimno, poniżej 10 stopni. Po wczorajszym tenisowym dniu miałam ochotę na dłuższą wycieczkę, ale niestety trochę bolało mnie kolano - w sumie kiepska pogoda wyszła mi pewnie na zdrowie, odpocznę
- DST 44.77km
- Czas 02:14
- VAVG 20.05km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 2 maja 2010
w deszczu
no niestety nie celuję kompletnie ostatnio z pogodą Przed południem leje a pogodnie robi się później, kiedy jestem już na korcie..
- DST 20.55km
- Czas 01:03
- VAVG 19.57km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 1 maja 2010
w deszczu
wbrew prognozom nie lało od rana, więc pierwsze pół godziny ujdało się pojeździć na sucho. Potem niestety zaczęło padać coraz mocniej i trzeba było uciekać. Wypogodziło się po południu, ale wtedy byłam już na turnieju...
- DST 28.20km
- Czas 01:26
- VAVG 19.67km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 30 kwietnia 2010
relaksik:)
po wczorajszym dniu planowałam leniwą przejażdżkę do 70 km, ale pogoda była taka rewelacyjna, że dłuzszy dystans właściwie sam się wykręcił:)
- DST 82.90km
- Teren 8.50km
- Czas 04:11
- VAVG 19.82km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 29 kwietnia 2010
Roztoka
idealna pogoda, około 20 stopni i umiarkowany wiatr. Mimo dystansu niezły sparing wieczorem, 3 godziny ostrej gry
- DST 91.72km
- Czas 04:18
- VAVG 21.33km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 26 kwietnia 2010
Sieraków
ciepło i słonecznie ale straszna wichura
- DST 44.67km
- Czas 02:09
- VAVG 20.78km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 25 kwietnia 2010
rozgrzewka
powtórka z soboty i równie udany turniej:)
- DST 44.02km
- Czas 02:09
- VAVG 20.47km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 24 kwietnia 2010
rozgrzewka
przed turniejem:) z okazji pięknej pogody trochę wydłużają mi się rozgrzewki. Dzisiaj co prawda wiało dosyć mocno, ale i tak było przyjemnie. I na turnieju też było super fajnie
- DST 49.62km
- Czas 02:24
- VAVG 20.68km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 23 kwietnia 2010
przed pracą
ciągle mało czasu, sprzątanie poremontowe mnie wessało:(
- DST 21.73km
- Czas 01:02
- VAVG 21.03km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 22 kwietnia 2010
przed pracą
nareszcie po remoncie! nie miałam właściwie czasu na jazdę, ale musiałam złapać trochę tlenu. Przy okazji złapałam też trochę gradu, przyznaję to było lekkie zaskoczenie...
- DST 15.15km
- Czas 00:49
- VAVG 18.55km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


