Niedziela, 18 stycznia 2009
bez tytułu
wredny, zimny wiatr dość skutecznie ostudził mój dzisiejszy zapał...
- DST 31.34km
- Czas 01:32
- VAVG 20.44km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 17 stycznia 2009
treningowo
mróz maly, tylko dwa stopnie, ale wilgoć i zimno odczuwalne dosc przenikliwe. Więc tylko sierakowski wypad treningowy
- DST 40.37km
- Czas 01:57
- VAVG 20.70km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 16 stycznia 2009
Sieraków
przed pracą do Sierakowa (+ petelka lipkowska). A po pracy jeszcze króciutka pętelka dotleniająca:)
- DST 53.37km
- Czas 02:36
- VAVG 20.53km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 15 stycznia 2009
bez tytułu
- DST 17.14km
- Czas 00:54
- VAVG 19.04km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 14 stycznia 2009
bez tytułu!
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 14 stycznia 2009
bez tytułu!
- DST 27.44km
- Czas 01:24
- VAVG 19.60km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 13 stycznia 2009
przed pracą
- DST 25.07km
- Czas 01:18
- VAVG 19.28km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 12 stycznia 2009
przed pracą
- DST 36.60km
- Czas 01:43
- VAVG 21.32km/h
- Temperatura 0.0°C
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 11 stycznia 2009
bardzo przyjemna pętelka
bardzo przyjemna pętelka sierakowska, słoneczko, +2 stopnie - prawie wiosna!
- DST 46.38km
- Czas 02:16
- VAVG 20.46km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 10 stycznia 2009
pochmurno i ponuro, ale pół
pochmurno i ponuro, ale pół stopnia na plusie i słaby wiatr, w dodatku z większości dróg tzw służby zdołały sprzątnąć przynajmniej z grubsza błoto posniegowe więc jeździlo się przyjemnie:)
- DST 49.49km
- Czas 02:26
- VAVG 20.34km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


