Informacje

  • Wszystkie kilometry: 414470.28 km
  • Km w terenie: 3330.89 km (0.80%)
  • Czas na rowerze: 829d 13h 10m
  • Prędkość średnia: 20.81 km/h
  • Suma w górę: 0 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Nie mam rowerów...

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy eliza.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Czwartek, 29 stycznia 2009

przed pracą

  • DST 26.43km
  • Teren 0.50km
  • Czas 01:17
  • VAVG 20.59km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 28 stycznia 2009

przed pracą

  • DST 20.95km
  • Czas 01:01
  • VAVG 20.61km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 27 stycznia 2009

przed pracą

  • DST 34.71km
  • Czas 01:46
  • VAVG 19.65km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 26 stycznia 2009

przed pracą i rundka po

rano całkiem przyjemnie, ale wieczorkiem jakoś tak... mroźno???
  • DST 47.18km
  • Czas 02:17
  • VAVG 20.66km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 25 stycznia 2009

szybki trening

szybki wyjazd treningowy. Krótko mimo ładnej pogody, bo musiałam wreszcie kiedyś obejrzeć nagranie z Australian Open zeby chociaż trochę nadrobić zaległości:)
  • DST 41.02km
  • Czas 01:54
  • VAVG 21.59km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 24 stycznia 2009

w deszczu

aura wydawała się wielce zniechęcająca, ale w sumie nie było tak źle. Niby padało, ale przez 2 godziny jazdy nie dało rady przemoczyć mnie CAŁKIEM:) chyba jednak wolę to niż mróz albo wiatr... ponieważ jednak co chwila padało mocniej nie zaryzykowałam większego oddalenia od domu. W sumie wyjazd pt. przyjemna rekreacja weekendowa:)
  • DST 44.31km
  • Czas 02:05
  • VAVG 21.27km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 23 stycznia 2009

Sieraków i okolice

zaskakująco ciepło, ale wiatr dość silny, więc w sumie nie było łatwo:(
  • DST 47.04km
  • Czas 02:20
  • VAVG 20.16km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 22 stycznia 2009

przed pracą

  • DST 28.48km
  • Teren 0.50km
  • Czas 01:27
  • VAVG 19.64km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 20 stycznia 2009

przed pracą

jaka szkoda, że dziś nie sobota:( taka piękna pogoda się zmarnowała na siedzenie w pracy... ale kilka chwil urwałam rano:)
  • DST 28.34km
  • Czas 01:25
  • VAVG 20.00km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 19 stycznia 2009

w śniegodeszczu:(

pogodowa katastrofa. Ale oczywiście jak tylko wyruszyłam do pracy zaświeciło słońce!!!
  • DST 22.66km
  • Czas 01:12
  • VAVG 18.88km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl