Poniedziałek, 2 marca 2009
Palmiry i okolice
w koszmarnej wichurze i przy pięknym słońcu inauguracja trasy do Palmir w tym roku:) Bardzo było miło W PIERWSZĄ STRONĘ. Tak się lekko jechało...
- DST 51.79km
- Czas 02:22
- VAVG 21.88km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 1 marca 2009
Sieraków i okolice
jak to przy ładnej pogodzie - ulubiona pętelka (z odbiciem do Lipkowa:))
- DST 47.67km
- Czas 02:15
- VAVG 21.19km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 28 lutego 2009
rekreacja
znowu mocno wiało, mimo czterech stopni przydały się zimowe rękawice
- DST 39.34km
- Czas 01:56
- VAVG 20.35km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 27 lutego 2009
bez tytułu
straszna wichura
- DST 26.02km
- Czas 01:16
- VAVG 20.54km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 25 lutego 2009
bez tytułu
- DST 25.70km
- Czas 01:18
- VAVG 19.77km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 24 lutego 2009
bez tytułu
- DST 39.18km
- Czas 02:00
- VAVG 19.59km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 22 lutego 2009
bez tytułu
dziś juz nie tak ładnie. Straszna wichura
- DST 27.01km
- Czas 01:25
- VAVG 19.07km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 21 lutego 2009
bez tytułu
słońce i lekki mróz. Pięknie!
- DST 26.22km
- Czas 01:22
- VAVG 19.19km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 11 lutego 2009
po pracy
wieczorne dotlenianie z nawadnianiem:)
- DST 12.26km
- Czas 00:40
- VAVG 18.39km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 10 lutego 2009
przed pracą
- DST 18.35km
- Czas 00:55
- VAVG 20.02km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


