Sobota, 13 marca 2010
Sieraków
prognozy się nie sprawdziły! spadło rano kilka śnieznych płatków ale szybko się stopiły:) co prawda wichura była niepojęta ale też słońce pojawiło się na chwil kilka. Za to teraz sypie. Kompletna przeginka z tą zimą!
- DST 38.29km
- Czas 02:02
- VAVG 18.83km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 12 marca 2010
bemowo
zimny porywisty wiatr. Ciągle nie widać wiosny
- DST 33.78km
- Czas 01:47
- VAVG 18.94km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 11 marca 2010
przed pracą
- DST 19.11km
- Czas 01:01
- VAVG 18.80km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 9 marca 2010
przed pracą
takie piękne słońce a mimo to wcale nie wiosennie. Znowu podmarzłam:(
- DST 24.06km
- Czas 01:18
- VAVG 18.51km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 8 marca 2010
przed pracą
rano okropnie zimno niestety
- DST 22.31km
- Czas 01:13
- VAVG 18.34km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 7 marca 2010
rozgrzewka
krótka rozgrzewkowa jazda przed turniejem. Ciągle zimno
- DST 19.65km
- Czas 01:02
- VAVG 19.02km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 1 marca 2010
bemowo
sakramencka wichura, ale musiałam trochę się ruszyć po weekendowym szaleństwie i w efekcie moje bardzo zmęczone mięśnie stały się nieco mniej zmęczone. Lubię ten paradoks:)
- DST 32.22km
- Czas 01:45
- VAVG 18.41km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 28 lutego 2010
rozgrzewka
uff. znowu pięć godzin gry. Na rowerku też się trochę zmęczyłam, bo strasznie wiało
- DST 24.75km
- Czas 01:17
- VAVG 19.29km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 27 lutego 2010
rozgrzewka
w drobnym deszczu przed turniejem. Dzisiaj dobry dzień, weszłam do finału:)
- DST 20.07km
- Czas 01:00
- VAVG 20.07km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 23 lutego 2010
przed pracą
sześć stopni i słońce. Rewelacja!
- DST 17.85km
- Czas 00:56
- VAVG 19.12km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


