Sobota, 27 marca 2010
rozgrzewka
rano lało, było mokro i błotniście, zatem zaryzykowałam wyjazd na "bezprzerzutkowcu" (przynajmniej ma solidne opony). Cóż, cel przedturniejowej rozgrzewki został osiągniety, zwłaszcza powrót pod wiatr i wjazd pod górę były dobre. Wichura sakramencka!
- DST 25.18km
- Czas 01:21
- VAVG 18.65km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 26 marca 2010
Sieraków
jeszcze cieplej niż wczoraj, ale niestety nie miałam szansy w pełni wykorzystać tego dnia. ŁAdnie zrobiło się koło południa, a jak wyruszałam rano było pochmurno i kropiło. Ale wyjazd udany. Tęskniłam za trochę dłuższymi traskami:)
- DST 51.51km
- Czas 02:20
- VAVG 22.08km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 25 marca 2010
Sieraków i okolice
dzisiaj miałam sporo spraw do załatwienia więc urządziłam sobie dzień wagarowania od pracy. Sprawnie mi poszło i przed pierwszą miałam już czas na rowerek. Z racji na bunt przerzutek w granatowym mój niebieski "letni" rowerek dostał swoją pierwszą w tym roku szansę. I świetnie się stało, bo mimo porządnej wichury dzięki slickom jechało mi się całkiem przyjemnie:) a jak cieplutko! i słoneczko! I w takich miłych okolicznościach przekroczyłam 70,000 km:)
- DST 62.16km
- Czas 02:59
- VAVG 20.84km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 24 marca 2010
po pracy
pierwszy raz w tym roku udało się pojeździć wieczorem. Co prawda niezbyt udanie bo zerwała się linka od przerzutki i zostałam na najmniejszym przełożeniu. Było trudno...
- DST 19.39km
- Czas 01:02
- VAVG 18.76km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 23 marca 2010
przed pracą
- DST 28.69km
- Czas 01:31
- VAVG 18.92km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 22 marca 2010
Stare Babice
oj nie było dziś tak ładnie jak w weekend. Zimny wiatr i tylko 6 stopni. Ale i tak czuć już w powietrzu wiosnę:)
- DST 42.66km
- Czas 02:11
- VAVG 19.54km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 21 marca 2010
rozgrzewka
dzisiejsza rozgrzewka krótsza, bo tenis niestety zaczynał się znacznie wcześniej niż wczoraj a mając w perspektywie 4 godziny gry nie mogłam zmęczyć się za bardzo. Jak fantastycznie że w końcu wiosna! Rozkosznie było:)
- DST 28.39km
- Czas 01:26
- VAVG 19.81km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 20 marca 2010
rozgrzewka
to była całkiem konkretna rozgrzewka, ale dobrze się sprawdziła bo w efekcie (?) wygrałam dzisiejszy turniej:) a własciwie wygraliśmy bo to mikst był a wkład mojego partnera był więcej niz znaczny
- DST 55.83km
- Czas 02:52
- VAVG 19.48km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 19 marca 2010
Stare Babice
Fantastyczna zmiana w pogodzie. Słońce i zdecydowanie ponad 10 na plusie. Jaka przyjemność z jazdy! Nareszcie!
- DST 48.37km
- Czas 02:26
- VAVG 19.88km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 14 marca 2010
rozgrzewka
krótkie kręcenie przed turniejem:)
- DST 23.50km
- Czas 01:13
- VAVG 19.32km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


