Informacje

  • Wszystkie kilometry: 414194.70 km
  • Km w terenie: 3330.89 km (0.80%)
  • Czas na rowerze: 829d 01h 10m
  • Prędkość średnia: 20.81 km/h
  • Suma w górę: 0 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Nie mam rowerów...

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy eliza.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Sobota, 27 marca 2010

rozgrzewka

rano lało, było mokro i błotniście, zatem zaryzykowałam wyjazd na "bezprzerzutkowcu" (przynajmniej ma solidne opony). Cóż, cel przedturniejowej rozgrzewki został osiągniety, zwłaszcza powrót pod wiatr i wjazd pod górę były dobre. Wichura sakramencka!
  • DST 25.18km
  • Czas 01:21
  • VAVG 18.65km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 26 marca 2010

Sieraków

jeszcze cieplej niż wczoraj, ale niestety nie miałam szansy w pełni wykorzystać tego dnia. ŁAdnie zrobiło się koło południa, a jak wyruszałam rano było pochmurno i kropiło. Ale wyjazd udany. Tęskniłam za trochę dłuższymi traskami:)
  • DST 51.51km
  • Czas 02:20
  • VAVG 22.08km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 25 marca 2010

Sieraków i okolice

dzisiaj miałam sporo spraw do załatwienia więc urządziłam sobie dzień wagarowania od pracy. Sprawnie mi poszło i przed pierwszą miałam już czas na rowerek. Z racji na bunt przerzutek w granatowym mój niebieski "letni" rowerek dostał swoją pierwszą w tym roku szansę. I świetnie się stało, bo mimo porządnej wichury dzięki slickom jechało mi się całkiem przyjemnie:) a jak cieplutko! i słoneczko! I w takich miłych okolicznościach przekroczyłam 70,000 km:)
  • DST 62.16km
  • Czas 02:59
  • VAVG 20.84km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 24 marca 2010

po pracy

pierwszy raz w tym roku udało się pojeździć wieczorem. Co prawda niezbyt udanie bo zerwała się linka od przerzutki i zostałam na najmniejszym przełożeniu. Było trudno...
  • DST 19.39km
  • Czas 01:02
  • VAVG 18.76km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 23 marca 2010

przed pracą

  • DST 28.69km
  • Czas 01:31
  • VAVG 18.92km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 22 marca 2010

Stare Babice

oj nie było dziś tak ładnie jak w weekend. Zimny wiatr i tylko 6 stopni. Ale i tak czuć już w powietrzu wiosnę:)
  • DST 42.66km
  • Czas 02:11
  • VAVG 19.54km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 21 marca 2010

rozgrzewka

dzisiejsza rozgrzewka krótsza, bo tenis niestety zaczynał się znacznie wcześniej niż wczoraj a mając w perspektywie 4 godziny gry nie mogłam zmęczyć się za bardzo. Jak fantastycznie że w końcu wiosna! Rozkosznie było:)
  • DST 28.39km
  • Czas 01:26
  • VAVG 19.81km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 20 marca 2010

rozgrzewka

to była całkiem konkretna rozgrzewka, ale dobrze się sprawdziła bo w efekcie (?) wygrałam dzisiejszy turniej:) a własciwie wygraliśmy bo to mikst był a wkład mojego partnera był więcej niz znaczny
  • DST 55.83km
  • Czas 02:52
  • VAVG 19.48km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 19 marca 2010

Stare Babice

Fantastyczna zmiana w pogodzie. Słońce i zdecydowanie ponad 10 na plusie. Jaka przyjemność z jazdy! Nareszcie!
  • DST 48.37km
  • Czas 02:26
  • VAVG 19.88km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 14 marca 2010

rozgrzewka

krótkie kręcenie przed turniejem:)
  • DST 23.50km
  • Czas 01:13
  • VAVG 19.32km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl