Niedziela, 2 sierpnia 2009
Leszno
ponieważ niestety znowu zaczęło mocno wiać zamierzałam zrobić spokojną traskę bemowsko-sierakowską. Część planu udało się zrealizować, tzn zaliczyłam pętelkę bemowską po czym w Lipkowie mnie wessało:) nagle poczułam wewnętrzny imperatyw przekładający się na nieodpartą potrzebę powalczenia z wichurą na dłuższej trasie... i skręciłam w lewo. Przez Wojcieszyn, Mariew, Wiktorów i Zaborów do Roztoki i powrót przez Wiersze i Janówek. Wiało wściekle ale i tak fajnie było:)
- DST 107.27km
- Czas 04:54
- VAVG 21.89km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 1 sierpnia 2009
Roztoka
idealna pogoda na rower. Jechało się fantastycznie, wiatr specjalnie nie przeszkadzał. Ciepło ale nie gorąco. I słoneczko. I moja ulubiona trasa przez Janówek i Wiersze do Roztoki:)
- DST 104.10km
- Czas 04:46
- VAVG 21.84km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 31 lipca 2009
Sieraków i okolice
fantastyczna pogoda. Nareszcie! rano jeździło się rewelacyjnie. Dołożyłam króciutką wieczorną rundkę na dobre rozpoczęcie weekendu:)
- DST 81.93km
- Czas 03:52
- VAVG 21.19km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 30 lipca 2009
przed pracą
- DST 22.44km
- Czas 01:01
- VAVG 22.07km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 29 lipca 2009
przed pracą i rundka po
wieczorem to była bardzo krótka, półgodzinna rundka. Czyli łapanie tlenu przed sneeeeeeem:)
- DST 53.25km
- Czas 02:25
- VAVG 22.03km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 28 lipca 2009
przed pracą
fantastyczna pogoda rano, uwielbiam rower przed pracą:)
- DST 46.19km
- Czas 02:01
- VAVG 22.90km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 27 lipca 2009
Sieraków i okolice
Sierakowskie pętelki rano, trochę męczace przez rozkopane połączenie z Laskami, ale cóż, może chociaż kawałek asfaltu będzie równy po tych pracach... Udało mi się wyrwać na porządną rundkę wieczorną, straszny niedosyt był po wczorajszym dniu
- DST 91.40km
- Czas 04:08
- VAVG 22.11km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 26 lipca 2009
w deszczu
co za męka. Co chwila ulewy. Krótkie ale konkretne. Jedna mnie dopadła:( fatalne lato w tym roku, w ogóle nie daje się pojeździć, albo wichury albo ulewy:(
- DST 24.52km
- Czas 01:09
- VAVG 21.32km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 25 lipca 2009
Sieraków i okolice
dzisiejsza jazda to zbiór pętelek od Bemowa po Truskaw i Kępę Potocką. A wszystko z powodu deszczowych prognoz i krążących niepokojących chmur, z których jednak ostatecznie nic nie padało. W sumie dobrze, że nie było rewelacyjnych warunków bo musiałam zachować trochę siły na wieczornego teniska:)
- DST 85.71km
- Czas 03:51
- VAVG 22.26km/h
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 24 lipca 2009
przed pracą i rundka po
rano standard, ale wieczorem przy pięknej pogodzie udało się zrobić całkiem przyzwoitą rundkę. Taka taktyka najeżdżenia się na zapas bo podobno weekend ma być słaby pogodowo:(
- DST 75.55km
- Teren 0.50km
- Czas 03:38
- VAVG 20.79km/h
- Aktywność Jazda na rowerze


