Informacje

  • Wszystkie kilometry: 414194.70 km
  • Km w terenie: 3330.89 km (0.80%)
  • Czas na rowerze: 829d 01h 10m
  • Prędkość średnia: 20.81 km/h
  • Suma w górę: 0 m
  • Więcej informacji.
baton rowerowy bikestats.pl

Moje rowery

Nie mam rowerów...

Szukaj

Znajomi

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy eliza.bikestats.pl

Archiwum

Linki

Sobota, 22 sierpnia 2009

Sieraków i okolice

straszyli ulewami, burzami i fakt, ze duszno było i nieprzyjemnie. Niemniej padało całe dwie minuty zaledwie, ale nigdzie dalej się nie wybrałam z powodu tej deszczowej obawy. Może jutro będzie przyjemniej
  • DST 59.35km
  • Czas 03:02
  • VAVG 19.57km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 21 sierpnia 2009

Sieraków i okolice

trochę wiało, ale piękne słońce więc przyjemnie się jeździło. Powrót utrudniony przez przeciągające się i rozprzestrzeniające roboty drogowe w Laskach
  • DST 53.20km
  • Czas 02:33
  • VAVG 20.86km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 20 sierpnia 2009

przed pracą

pięknie i słonecznie:)
  • DST 28.72km
  • Czas 01:23
  • VAVG 20.76km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 19 sierpnia 2009

przed pracą i rundka po

piękna pogoda, aż szkoda siedzieć w pracy.. udało się urwać króciutką rundkę wieczorem, ale tak wcześnie już robi się ciemno że pora poszukać reflektorka...
  • DST 44.17km
  • Czas 02:10
  • VAVG 20.39km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 18 sierpnia 2009

przed pracą i rundka po

rano straszna wichura. Wieczorem się trochę uspokoiło, ale miałam bardzo mało czasu więc króciutko było
  • DST 49.97km
  • Czas 02:27
  • VAVG 20.40km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 17 sierpnia 2009

Sieraków i okolice

fantastycznej pogody ciąg dalszy, więc rano kółeczko do Sierakowa z pętelką bemowską i przez Lipków. Mimo, że coraz wcześniej ciemno udało się jeszcze wyskoczyć na króciutką popracową rundkę wieczorną
  • DST 77.07km
  • Czas 03:37
  • VAVG 21.31km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 16 sierpnia 2009

Roztoka

dzisiaj trochę się zmęczyłam bo mocno wiało, ale weekend był rewelacyjny. Wreszcie udało się przyjemnie pojeździć bez ciągłego skrętu szyi w próbie oceny będzie lało czy nie. Dwa razy w pięknym słońcu przejechałam swoją ulubioną traskę do Roztoki, duża frajda:)
  • DST 103.81km
  • Czas 04:48
  • VAVG 21.63km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 15 sierpnia 2009

Roztoka

pogoda dziś wielce łaskawa była, więc mimo, że wyruszyłam późno bo mnie ogarnęło przedpołudniowe lenistwo to całkiem przyjemną traskę udało się zrobić a zmęczenie doprawdy niewielkie było (w czym na pewno migdałowe magnum zjedzone podczas odpoczynku w Palmirach też miało swój udział:))
  • DST 98.14km
  • Czas 04:30
  • VAVG 21.81km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 14 sierpnia 2009

Sieraków i okolice

piękne słoneczko ale wichura okropna. A wieczorem już niestety zdecydowanie jesienne klimaty:)
  • DST 78.97km
  • Czas 03:42
  • VAVG 21.34km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 13 sierpnia 2009

przed pracą

  • DST 23.57km
  • Czas 01:05
  • VAVG 21.76km/h
  • Aktywność Jazda na rowerze

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl